Ranking showroomu Tekstur: produkty polskich marek, które muszą znaleźć się w twoim domu!

W showroomie Tekstur znajdziesz projekty prawie 200 europejskich firm, które swoim niebywałym designem oraz jakością wykonania produktów podbiły nasze serca. Misją Tekstur jest promocja znanych polskich marek z wieloletnim doświadczeniem, jak i tych, które dopiero wchodzą na rynek z nową energią i pomysłami.

Przedstawiamy TOP 12 polskich marek, które warto wpisać na swoją listę wnętrzarskiego must-have!

1. LIS Ceramika

Nowa marka, która oferuje szeroki wybór płytek ceramicznych najwyższej jakości. W katalogu firmy znajdziesz modele podłogowe i ścienne, nadające się do różnego rodzaju wnętrz, jak również płytki zewnętrzne. Wszystkie produkty charakteryzuje precyzja wykonania i nowoczesną forma.

Ceramika LIS

2. Molteforme

To marka oferująca akcesoria do łazienek, które zostały zaprojektowane, aby codzienne zadania były prostsze i bardziej relaksujące. Jest to wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnych akcesoriów łazienkowych, zawieszanych indywidualnie.

Pozwala ona łączyć  kilka funkcji np. dozownika  mydła, wieszaka na ręczniki, półki czy rolki na papier toaletowy. Akcesoria dostępne są w  różnych rozmiarach i wariantach wykończeniowych.

Molteform

3. One Wall Design

To wyjątkowa marka z Łodzi, która tworzy autorskie i  niepowtarzalne projekty graficzne. Nieoceniony artyzm, dobór najlepszych technologii i brak kompromisów określają produkowane przez nich tapety.

4. RAVON

Polska marka wanien wolnostojących, umywalek i mebli łazienkowych. Manufaktura Ravon tworzy produkty z materiałów wysokiej jakości w trzech technologiach, nadając im nowoczesny i ponadczasowy styl oraz komfort i funkcjonalność użytkowania.

RAVON

5. So.OSOM

To grupa architektów, którzy głęboko wierzą, że to, jak kreujemy nasze otoczenie, a przede wszystkim nasz dom, ma wielki wpływ na jakość naszego życia. Tworzą oni ceramikę o wysokiej jakości –  ponadczasową i unikatową. Robiona ręcznie w krótkich seriach, w małych polskich manufakturach.

6. Deante

Marka znana jest z produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Mają one bardzo wysoką jakość i ponadczasowy, nowoczesny design, który docenili polscy i zagraniczni klienci..

Deante

7. Ustawne

Marka łączy miłość do roślin z drucianym designem. W ustawnym katalogu znajdziesz niezwykłe geometryczne kwietniki, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu.

Ustawne

8. DUNIN

Marka zajmuje się produkcją i projektowaniem materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Zespół młodych projektantów tworzy nowoczesne kolekcje wyznaczające trendy na rynku. Charakteryzuje ich odważne wzornictwo i kształty oraz bogata kolorystyka.

9. GRAFF

Polska produkcja z niesamowity dizajnem, rozpoznawalnym na całym świecie. Wykorzystują najnowszą technologię produkcji i tradycję rzemiosła, a zaangażowanie GRAFF w tworzenie najnowocześniejszych kolekcji o najwyższej jakości jest widoczne w każdym produkcie.

GRAFF

10. Mardom Decor

Dopracowana stylistyka i wysoki standard wykonania sztukaterii, w tym listew wykończeniowych i dekoracyjnych to znak rozpoznawczy marki. Mardom Decor posiada szeroką ofertę sztukaterii, która potrafi harmonijnie dopasować się do nastroju klasycznego,  jak i nowoczesnego wnętrza.

Mardom Decor

11. Everlasting Flowers

Marka tworzy mech stabilizowany stanowiący zieloną alternatywę dla osób, które nie mają zdolności do opiekowania się roślinami lub są alergikami.Produkt zachowuje kolor i strukturę  świeżego mchu przez długie lata, dzięki procesowi stabilizacji . polegającym na zastąpieniu wody mieszanką gliceryny i innych naturalnych środków konserwujących.

Everlasting Flowers

12. Kaczkan

Motto firmy to „ Bez rzemiosła nie ma designu” co wspaniale odzwierciedla  jakość  i wygląd podłóg KACZKAN. Celem rodzinnego przedsiębiorstwa jest zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów klientów, którzy w swoich domach pragną otaczać się naturalnym pięknem i przedmiotami o najwyższej klasie.

Kaczkan
Call Now Button

Dodatkowe info menu

DLA DESKTOP I TABLET.